NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Druhy pracovních plošin

Posted in Doplňky.

 pracovní plošina

Pokud si myslíte, že existuje jen jedna pracovní plošina pro všechny výškové práce, jste na omylu a potřebujete tento článek abyste byli rychle vyvedení z omylu.
 

Přívěsné plošiny

Vyznačují se tím, že jsou ve formě přívěsu za téměř jakýkoliv automobil. Jsou jednoduché na ovládání, parkování, mohou samostatně stát a když je jednoduše odpojíte, máte běžný nenáročný automobil a můžete nechat pracovní plošinu doma. Ideální pro příležitostné výškové práce, například, když se vaše firma zabývá více druhy prací, nejen těmi výškovými.

Teleskopické plošiny

Teleskopické plošiny jsou často potřeba napojit na nákladní automobil, který má dost místa na tento druh plošiny. Nemůže stát samostatně a proto se považuje jako dobrá investice pro specialisty na výškové práce.

Kloubové plošiny

Kloubové pracovní plošiny, na rozdíl od teleskopických plošin, mají, jak už název napovídá, klouby, díky kterým se mohou dostat do různých výšek a úhlů a mají více možností práce v různých výškách, někdo by řekl, že je využijete v různých pracích.

Kloubovo-teleskopické plošiny

Jak tento název napovídá, jedná se o hybrida mezi kloubovými a teleskopickými plošinami. Dosahují až do výšky třiceti metrů, mají 4 nohy, které udrží plošinu v bezpeční před pohybem a jsou využívané i při záchranných akcích.

Guestbook is loading comments...