NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Plastová zatravňovací dlažba – řešení pro příjezdovou cestu domu

Posted in Exteriér.

Plastová zatravňovací dlažba

Podzim je deštivé období se špatným počasím. Jestliže se obáváte blátivých příjezdových cest či cest ke vchodovým dveřím, budete hledat vhodné řešení zpevnění této cesty. Jednou z možností je betonová pokládka, která však mnohým nevyhovuje svým vzhledem. V takovém případě je ideální možností plastová zatravňovací dlažba, která je stále populárnější. Pojďme se na ni v tomto článku podívat podrobněji.

Tradice mizejí

Posted in Exteriér.

štukatérstvíZvyky tradičních řemesel upadají. Urbanizace, globalizace a další moderní trendy zajistili, že se lidé čím dál více stěhují do měst, pracují v kanceláři za počítačem a zájem mezi mladými lidmi o řemeslné obory je minimální. Naštěstí lidí stále udržují prvky z minulosti a chtějí památku na naše předky zachovat. Proto štukatéři, kteří zachovávají historický ráz budov, stále mají dost práce.

Vitríny do měst i obchodů

Posted in Exteriér.

Je veľa účelov, ku ktorým slúži vitríny. Vitrína má hlavne funkciu informačnú. Jedná sa o zariadenie plochého tvaru na nohách. Niekedy môžete počuť, že sa o vitrínach hovorí ako o informačných tabuliach.

Zahrada s štěpkovače

Posted in Exteriér.

Potřebujete se zbavit hromady větví, kterou máte na zahradě? Hledáte však vhodný stroj, který vám usnadní práci? Ideální volbou jsou štěpkovače, díky nimž můžete dřevní odpad zpracovat tak, abyste ho použili na topení. Štěpkovač je schopen drtit dřevní odpad na drobné větve, zpravidla 1 až 3 centimetrové kusy.

V současné době jsou na trhu k dostání štěpkovače založené na různých technologiích fungování. Můžete si koupit štěpkovač s pohonem spalovacím motorem, elektromotorem, vývodovou hřídelí, nebo si můžete koupit dokonce štěpkovač samojízdný. Jestliže si chcete koupit tento stroj, obraťte se na prodejce HITL, který má ve své bohaté nabídce štěpkovač všech těchto typů.

Terasy

Posted in Exteriér.

Venkovní terasy, které jsou dnes součástí téměř každé novostavby, se mohou pyšnit mnoha výhodami. Přední výhodou je bezpochyby nenáročná údržba. Samozřejmě, terasa vyžaduje během roku minimální péči, protože na ni působí venkovní prostředí. Díky pravidelné a snadné péči si terasa zajistí svůj hezký vzhled řadu let. Na terase si pak můžete umístit posezení, kde se budete v letních dnech scházet se svými přáteli a příbuznými. Terasa zpevní plochu pod zahradním nábytkem a grilem, a tak bude manipulace s těmito prvky snadnější.

Guestbook is loading comments...