NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

K čemu jsou vazníky dobré?

Posted in Pro dům.

Téměř každý větší či menší dům postavený v době před revolucí si dnes žádá rekonstrukci. Nejvíce trpí střechy, do kterých proniká vlhko a zima do domu. Nové střechy jsou postaveny na vazníkové konstrukci, ale příhradové mají daleko širší uplatnění a já Vám ukážu proč.
Jako vždy je hlavním faktorem nízká cena. Díky vazníkové konstrukci se ušetří až 40 % dřeva, a tak je cena rekonstrukce střechy mnohem nižší. Opět se hledají úsporná opatření. Tyto vazníky využívají téměř všechny moderní supermarkety a obchodní centra. A to je důvod, proč hledat po výhodné a hlavně kvalitní nabídce.

Jak mít krásný byt?

Posted in Pro dům.

bytová jádra Brno

Chcete mít krásný dům či byt? To je snem snad každého mladého páru i mladé rodiny. A ve svém domě byste se měli cítit nejen dobře, ale také byste měli být spokojeni se vzhledem svého interiéru. Pokud sáhnete po starší nemovitosti s tím, že si ji přetvoříte podle svých představ, děláte správně. Bytová jádra Brno mění ve všech starších bytech a i to vaše může být změněno k nepoznání.

Opravu ploché střechy není radno zanedbat

Posted in Pro dům.

Střechy jsou vystavovány obrovskému tlaku. Musí být odolné vůči mechanickému poškození, ale někdy se stane, že dojde k poškození, zejména je-li střecha stará. U plochých střech je nejčastějším problémem zatékání vody do dalších stavebních konstrukcí domu. V takovém případě je oprava ploché střechy nezbytná.
Nejčastěji bývají poškozeny ploché střechy u panelových domů. Ale s poškozením střech se potýká také spousta majitelů starších rodinných domů. Existuje spousta příčin poškození – stáří materiálu, použití nevhodného materiálu, nekvalitně odvedená práce a podobně.
O rekonstrukci a opravu ploché střechy byste měla postarat specializovaná firma, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Díky odborné práci předejdete dalším problémům.

Zateplete vhodně svůj dům

Posted in Pro dům.

Vybrat správnou tepelnou izolaci Zlín není jen tak jednoduché. Správná izolace se vybírá podle toho, kam se umisťuje. Někdy se jí také říká izolační vata. Nic to však nemění na jejich funkci – zabraňují úniku tepla z oblastí s teplotními rozdíly, nejčastěji do exteriéru. Takže se vlastně jedná o izolační vrstvu od okolí. Nejčastěji se k těmto účelům používá skelná vata, extrudovaný polystyrén či kamenná vata.

Plechové dveře udělají z vašeho domu nedobytnou pevnost

Posted in Pro dům.

Můj dům - můj hrad. Toto české přísloví asi znáte. Ale opravdu věnujete veškerou pozornost tomu, avy váš dům byl opravdu tím hradem? Myslím tím hlavně v rámci bezpečnosti. Například takové dveře. Dveře nás chrání před okolím, před vandaly a uzavírají nás v naší bezpečnostní schránce našich obydlí. Přirozeně potřebujeme vlastní útočiště, ve kterém se přeci cítíme jistější. Naše teritorium si můžeme ubránit několika způsoby. Zvolit si ale pořádně bytelné plechové dveře je jedna z nejlepších variant.

Do samotného bytu se zrovna esteticky moc nehodí, nicméně se nabízí jejich instalace například do vstupu do garáže, vstupu na dvorek nebo do sklepa. Dveře pak zcela jistě ubrání vandaly i zloděje dostatečným odporem.

O společnosti Aretti CZ, s.r.o

Posted in Pro dům.

Společnost Aretti CZ, s.r.o je stavebně-realizační firma, mezi jejíž specializaci patří rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader a také samotné dokončování interiérů hrubých staveb. Firma se realizacemi interiérů zabývá téměř 10 let a nabízí v tomto oboru komplexní služby. Při realizaci rekonstrukce je nejprve vytvořen návrh a vizualizace, vše ve spolupráci klienta s architektem tak, aby byla splněna veškerá klientova přání a požadavky. Následuje příprava veškeré potřebné dokumentace a povolení, aby bylo možno přejít k vlastní rekonstrukci. Na závěr firma zajistí úklid, takže rekonstruovaný interiér lze ihned používat.

Guestbook is loading comments...