NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Čerpadla od Heliska.cz jsou kvalitní a máte servis 2 roky zdarma

Posted in Pro dům.

Na e-shopu si můžete objednat nejmodernější oběhová čerpadla s energetickou třídou A, které jde dokonce řídit přes LAN. Díky moderním technologiím můžete ovládat celý svůj dům pouze skrz mobilní telefon. Oběhová čerpadla mohou vést jak pitnou, tak užitkovou vodu – záleží čistě na vašich potřebách. Dokonce můžete vést i teplou vodu. V sortimentu pana Heliska.cz si vyberete kvalitní oběhová čerpadla na vodu, na která máte záruku a servisní lhůtu klasicky na 2 roky.

 

Oběhová čerpadla pro ústřední topení nebo podlahové topení jsou zařízením na vytlačování vody z kotle do topení. Zabudovanými lopatkami pohánějí vodu v trubkách na topení. Všechny moderní a nová oběhová čerpadla musí splňovat spoustu kritérií, hlavně dlouhou životnost, bezhlučnost (protože zvuk se v potrubí a ve vodě šíří mnohem dále) a nízkou elektrickou spotřebu. Lopatky v moderních čerpadlech se dají nastavit podle rychlosti otáček motoru. Tato funkce může sloužit na zlepšení regulování topného systému. Moderní oběhová čerpadla musí být schopné pracovat s vysokými teplotami přesahující si 100°C. V některých případech i více, když dojde k přehřátí kotle na tuhé palivo a čerpadlo je jeden ze součinitelů, který dokáže tento přehřátý kotel ochladit přes kotlovou regulaci.

Guestbook is loading comments...