NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Jak vybrat skleněné obklady do kuchyně?

Posted in Pro dům.

 

Obklady se dnes používají nejen v koupelnách, ale také v kuchyních. Obkládá se zejména stěna za kuchyňskou linkou. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu obkladů. Měli byste vybírat obklady dle stylu kuchyně a barvy kuchyňské linky. Velký důraz byste měli při výběru obkladů klást také na jejich údržbu. Je potřeba, aby vám jejich čištění dalo co nejméně práce.

Budete-li vybírat obklady do kuchyně, zaměřte se na materiály, které jsou vysoce odolné vůči teplu a vlhku. Jestliže není materiál dostatečně odolný, došlo by k jeho poškození. Velmi oblíbené jsou skleněné obklady do kuchyně, které slibují vysoký lesk a neměnnou barvou. Jsou odolné vůči chemickým faktorům a dalším nečistotám, které se produkují během vaření.

Skleněné obklady vnáší do kuchyně ojedinělý nádech. Sklo je symbolem luxusu a plní nároky na moderní bydlení. Používá se zejména kalené sklo, které je velmi odolné, má snadnou údržbu a je možné ho použít také za varnou deskou.

A co skleněné dveře?

Když už jsme u skla, nezapomínejte ani na další prvky v interiérech. Jelikož jsou některé místnosti tmavé, neprosvětlené a bez denního světla, doporučuje se instalace skleněných dveří. V současné době jsou celoskleněné posuvé dveře stále oblíbenější a nachází uplatnění v každém moderním domě či bytě. Posuvné dveře jsou elegantní, opticky zvětšují místnost a hlavně jsou vysoce kvalitní.

K výrobě dveří se opět používá kvalitní bezpečnostní sklo, které vydrží i větší nárazy. Nemusíte se bát, že by se sklo ihned rozbilo a vy byste museli dveře vyměňovat.

Guestbook is loading comments...