NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Jak vybrat skleněné obklady do kuchyně?

Posted in Pro dům.

 

Obklady se dnes používají nejen v koupelnách, ale také v kuchyních. Obkládá se zejména stěna za kuchyňskou linkou. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu obkladů. Měli byste vybírat obklady dle stylu kuchyně a barvy kuchyňské linky. Velký důraz byste měli při výběru obkladů klást také na jejich údržbu. Je potřeba, aby vám jejich čištění dalo co nejméně práce.

Budete-li vybírat obklady do kuchyně, zaměřte se na materiály, které jsou vysoce odolné vůči teplu a vlhku. Jestliže není materiál dostatečně odolný, došlo by k jeho poškození. Velmi oblíbené jsou skleněné obklady do kuchyně, které slibují vysoký lesk a neměnnou barvou. Jsou odolné vůči chemickým faktorům a dalším nečistotám, které se produkují během vaření.

Skleněné obklady vnáší do kuchyně ojedinělý nádech. Sklo je symbolem luxusu a plní nároky na moderní bydlení. Používá se zejména kalené sklo, které je velmi odolné, má snadnou údržbu a je možné ho použít také za varnou deskou.

Rekonstrukce koupelen Zlín

Posted in Interiér.

Nejste spokojeni se svou stávající koupelnou? Potřebujete změnit rozmístění jejích prvků? Pak vás uspokojí rekonstrukce koupelen Zlín, díky níž můžete zlepšit kvalitu svého bydlení. Koupelna už dávno není místem, kde se provádí každodenní hygiena, ale jedná se zároveň o místo, kde spousta lidí odpočívá a relaxuje po náročném pracovním dni. Je proto nezbytné, abyste se v koupelně cítili dobře.

Nejvýkonnější štěpkovače na trhu

Posted in Zahrada.

Chcete se zbavit hromady větví, kterou máte na zahradě? Hledáte však vhodný stroj, který vám usnadní práci? Ideální volbou jsou štěpkovače, díky nimž můžete dřevní odpad zpracovat tak, abyste ho použili na topení. Štěpkovač je schopen drtit dřevní odpad na drobné větve, zpravidla 1 až 3 centimetrové kusy.

Traktory John Deere

Posted in Zahrada.

Na našich polích můžete vidět spoustu traktorů a stále častěji lze vidět traktory John Deere, které mají jelena na kapotě. Tyto traktory jsou v zeleno-žluté barvě a v současné době začínají zdobit ne jednu zemědělskou společnost. Značka John Deere je velmi oblíbená a jedná se o světově proslulého výrobce zemědělské techniky.
Společnost HITL má ve svém portfoliu produktů traktory John Deere a také celou řadu další techniky, jako jsou užitková vozidla, samojízdné a ruční sekačky a mnoho dalších.

Krbové nářadí kované

Posted in Doplňky.

Plánujete realizaci krbových kamen? Víte o tom, že krbová kamna přináší nejen potěšení, ale také starosti? Těmi starostmi máme na mysli údržbu. Jelikož jdou moderní technologie neustále kupředu, už není údržba krbových kamen tak náročná, ale i přesto je potřeba nějakou péči kamnům věnovat. Abyste si usnadnili práci, doporučujeme vám krbové nářadí kované, se kterým se vám bude o kamna starat lépe. Hlavní výhodou kovaného nářadí je vysoká kvalita a precizní zpracování.

Sádrové profily

Posted in Pro dům.

Rozhodli jste se, že zrekonstruujete svůj dům? Chcete interiéru dodat elegantní nádech? Pak se zaměřte i na detaily, jako jsou sádrové profily. V současné době můžeme tyto profily rozdělit na několik dílčích kategorií – hladké, zdobené, kryty osvětlení, rozety, dekorace a konzoly. Všechny skupiny nabízí profily, které budou zdobit váš interiér. Táhnou se podél stěny, nejčastěji u stropu, ale není to podmínkou. Mohou se nacházet i v jiných dispozicích.

Guestbook is loading comments...