NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Střešní vazníky

Posted in Pro dům.

Střešní vazníky používané dnes mají oproti těm z dřívější doby řadu nezaměnitelných výhod. Dnešní střešní vazníky nabízí zastřešení téměř jakéhokoliv půdorysu. Zastřešíte s nimi střechy sedlové, pultové, obloukové a bez problémů i jakékoliv jiné další. Jsou vhodné pro použití na rodinných i bytových domech, což jim ještě dodává na praktičnosti. Najdeme je také na halových objektech jako jsou zemědělské, průmyslové i sportovní objekty. Dají se použít pro sklady a přístřešky. Možností je v případě těchto střešních vazníků opravdu mnoho.

K čemu jsou vazníky dobré?

Posted in Pro dům.

Téměř každý větší či menší dům postavený v době před revolucí si dnes žádá rekonstrukci. Nejvíce trpí střechy, do kterých proniká vlhko a zima do domu. Nové střechy jsou postaveny na vazníkové konstrukci, ale příhradové mají daleko širší uplatnění a já Vám ukážu proč.
Jako vždy je hlavním faktorem nízká cena. Díky vazníkové konstrukci se ušetří až 40 % dřeva, a tak je cena rekonstrukce střechy mnohem nižší. Opět se hledají úsporná opatření. Tyto vazníky využívají téměř všechny moderní supermarkety a obchodní centra. A to je důvod, proč hledat po výhodné a hlavně kvalitní nabídce.

Kvalitní dřevo ze smrku

Posted in Exteriér.

Opravdu kvalitním stavebním materiálem je bezesporu dřevo. U nás v Česku navíc můžete sehnat speciální KVH hranoly, které jsou z kvalitního smrkového dřeva. Díky tomu, že je dřevo vysušené, tak má jiné vlastnosti než klasické dřevěné hranoly. KVH hranoly se suší až na 15 % vlhkosti. Poté se dřevo opracuje do tvaru hranolu, který můžete koupit v obchodech.

prkna

Plastová zatravňovací dlažba – řešení pro příjezdovou cestu domu

Posted in Exteriér.

Plastová zatravňovací dlažba

Podzim je deštivé období se špatným počasím. Jestliže se obáváte blátivých příjezdových cest či cest ke vchodovým dveřím, budete hledat vhodné řešení zpevnění této cesty. Jednou z možností je betonová pokládka, která však mnohým nevyhovuje svým vzhledem. V takovém případě je ideální možností plastová zatravňovací dlažba, která je stále populárnější. Pojďme se na ni v tomto článku podívat podrobněji.

Jak mít krásný byt?

Posted in Pro dům.

bytová jádra Brno

Chcete mít krásný dům či byt? To je snem snad každého mladého páru i mladé rodiny. A ve svém domě byste se měli cítit nejen dobře, ale také byste měli být spokojeni se vzhledem svého interiéru. Pokud sáhnete po starší nemovitosti s tím, že si ji přetvoříte podle svých představ, děláte správně. Bytová jádra Brno mění ve všech starších bytech a i to vaše může být změněno k nepoznání.

Desky lexanu za výhodné ceny

Posted in Zahrada.

Polykarbonátové desky lexan, jak jej mnozí z vás znají důvěrněji jsou častou pomůckou při zastřešování či ochraně před vnějšími vlivy. Jejich výhodou je to, že jsou lehké, odolné proti nárazům a navíc propouští světlo.
Polykarbonátové desky se vyrábějí v mnoha různých variantách od tenkých po ty nejtlustší, a tak je vždy důležité věnovat jejich výběru dostatečný čas. Vhodným dodavatelem těchto desek je společnost TercoPlast, která má v práci s lexanem bohaté zkušenosti a jejich odborníci vám vždy rádi poradí, s tím co je pro vás nejlepší.

Guestbook is loading comments...