NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Desky lexanu za výhodné ceny

Posted in Zahrada.

Polykarbonátové desky lexan, jak jej mnozí z vás znají důvěrněji jsou častou pomůckou při zastřešování či ochraně před vnějšími vlivy. Jejich výhodou je to, že jsou lehké, odolné proti nárazům a navíc propouští světlo.
Polykarbonátové desky se vyrábějí v mnoha různých variantách od tenkých po ty nejtlustší, a tak je vždy důležité věnovat jejich výběru dostatečný čas. Vhodným dodavatelem těchto desek je společnost TercoPlast, která má v práci s lexanem bohaté zkušenosti a jejich odborníci vám vždy rádi poradí, s tím co je pro vás nejlepší.

Hydroizolace Zlín vás ochrání před vodou

Posted in Interiér.

Zjišťujete možnosti ochrany své stavby před vodou? V tomto oboru je třeba obvzlášť dobře vybírat, protože případná chyba může napáchat nemalé škody. Dlouholeté zkušenosti a bohatou praxi nabízí hydroizolace Zlín. Tato firma klade vysoký důraz na spokojenost svých klientů a garantuje kvalitně odvedenou práci. Společnost pravidelně prochází školením u výhradních výrobců a dodavatelů fólie a příslušenství.
Firma hydroizolace Zlín navázala úzkou spolupráci také s významnými českými firmami. Budete-li chtít využít služeb této společnosti, nechte si nejprve provést bezplatnou cenovou kalkulaci a návrh řešení. Na základě toho se pak rozhodnete, zda přistoupíte na nabídku společnosti či nikoliv. S nabídkou však budete nadmíru spokojeni.

Opravu ploché střechy není radno zanedbat

Posted in Pro dům.

Střechy jsou vystavovány obrovskému tlaku. Musí být odolné vůči mechanickému poškození, ale někdy se stane, že dojde k poškození, zejména je-li střecha stará. U plochých střech je nejčastějším problémem zatékání vody do dalších stavebních konstrukcí domu. V takovém případě je oprava ploché střechy nezbytná.
Nejčastěji bývají poškozeny ploché střechy u panelových domů. Ale s poškozením střech se potýká také spousta majitelů starších rodinných domů. Existuje spousta příčin poškození – stáří materiálu, použití nevhodného materiálu, nekvalitně odvedená práce a podobně.
O rekonstrukci a opravu ploché střechy byste měla postarat specializovaná firma, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Díky odborné práci předejdete dalším problémům.

Zateplete vhodně svůj dům

Posted in Pro dům.

Vybrat správnou tepelnou izolaci Zlín není jen tak jednoduché. Správná izolace se vybírá podle toho, kam se umisťuje. Někdy se jí také říká izolační vata. Nic to však nemění na jejich funkci – zabraňují úniku tepla z oblastí s teplotními rozdíly, nejčastěji do exteriéru. Takže se vlastně jedná o izolační vrstvu od okolí. Nejčastěji se k těmto účelům používá skelná vata, extrudovaný polystyrén či kamenná vata.

Vhodně zvolené omítky rozjasní každou místnost

Posted in Interiér.

Při rekonstrukci prostorů je důležitý výběr stavebního materiálu, který by měl splňovat jistá kritéria zdravotní nezávadnosti a směrnice kvality. Pokud materiál splňuje to co má, přichází na řadu vkus zákazníka. Mnoho materiálů je tvárných a při dobře odvedené práci se stávají i pěknou dekorací. Nejen tapety oživí místnost, ale i ruční omítky dokážou tyto požadavky splnit. Mezi další stavební materiály patří i sádra, která se nejnovější nanáší pomocí stroje. Ten současně nanáší i barvu, což velmi usnadní práci mistrem a výsledkem je krásný efekt. Trendy se sice mění každým rokem, ale kvalitní práce zůstává v módě po celou dobu.

Plechové dveře udělají z vašeho domu nedobytnou pevnost

Posted in Pro dům.

Můj dům - můj hrad. Toto české přísloví asi znáte. Ale opravdu věnujete veškerou pozornost tomu, avy váš dům byl opravdu tím hradem? Myslím tím hlavně v rámci bezpečnosti. Například takové dveře. Dveře nás chrání před okolím, před vandaly a uzavírají nás v naší bezpečnostní schránce našich obydlí. Přirozeně potřebujeme vlastní útočiště, ve kterém se přeci cítíme jistější. Naše teritorium si můžeme ubránit několika způsoby. Zvolit si ale pořádně bytelné plechové dveře je jedna z nejlepších variant.

Do samotného bytu se zrovna esteticky moc nehodí, nicméně se nabízí jejich instalace například do vstupu do garáže, vstupu na dvorek nebo do sklepa. Dveře pak zcela jistě ubrání vandaly i zloděje dostatečným odporem.

Guestbook is loading comments...