NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Plastová zatravňovací dlažba – řešení pro příjezdovou cestu domu

Posted in Exteriér.

Plastová zatravňovací dlažba

Podzim je deštivé období se špatným počasím. Jestliže se obáváte blátivých příjezdových cest či cest ke vchodovým dveřím, budete hledat vhodné řešení zpevnění této cesty. Jednou z možností je betonová pokládka, která však mnohým nevyhovuje svým vzhledem. V takovém případě je ideální možností plastová zatravňovací dlažba, která je stále populárnější. Pojďme se na ni v tomto článku podívat podrobněji.

Jak mít krásný byt?

Posted in Pro dům.

bytová jádra Brno

Chcete mít krásný dům či byt? To je snem snad každého mladého páru i mladé rodiny. A ve svém domě byste se měli cítit nejen dobře, ale také byste měli být spokojeni se vzhledem svého interiéru. Pokud sáhnete po starší nemovitosti s tím, že si ji přetvoříte podle svých představ, děláte správně. Bytová jádra Brno mění ve všech starších bytech a i to vaše může být změněno k nepoznání.

Desky lexanu za výhodné ceny

Posted in Zahrada.

Polykarbonátové desky lexan, jak jej mnozí z vás znají důvěrněji jsou častou pomůckou při zastřešování či ochraně před vnějšími vlivy. Jejich výhodou je to, že jsou lehké, odolné proti nárazům a navíc propouští světlo.
Polykarbonátové desky se vyrábějí v mnoha různých variantách od tenkých po ty nejtlustší, a tak je vždy důležité věnovat jejich výběru dostatečný čas. Vhodným dodavatelem těchto desek je společnost TercoPlast, která má v práci s lexanem bohaté zkušenosti a jejich odborníci vám vždy rádi poradí, s tím co je pro vás nejlepší.

Hydroizolace Zlín vás ochrání před vodou

Posted in Interiér.

Zjišťujete možnosti ochrany své stavby před vodou? V tomto oboru je třeba obvzlášť dobře vybírat, protože případná chyba může napáchat nemalé škody. Dlouholeté zkušenosti a bohatou praxi nabízí hydroizolace Zlín. Tato firma klade vysoký důraz na spokojenost svých klientů a garantuje kvalitně odvedenou práci. Společnost pravidelně prochází školením u výhradních výrobců a dodavatelů fólie a příslušenství.
Firma hydroizolace Zlín navázala úzkou spolupráci také s významnými českými firmami. Budete-li chtít využít služeb této společnosti, nechte si nejprve provést bezplatnou cenovou kalkulaci a návrh řešení. Na základě toho se pak rozhodnete, zda přistoupíte na nabídku společnosti či nikoliv. S nabídkou však budete nadmíru spokojeni.

Opravu ploché střechy není radno zanedbat

Posted in Pro dům.

Střechy jsou vystavovány obrovskému tlaku. Musí být odolné vůči mechanickému poškození, ale někdy se stane, že dojde k poškození, zejména je-li střecha stará. U plochých střech je nejčastějším problémem zatékání vody do dalších stavebních konstrukcí domu. V takovém případě je oprava ploché střechy nezbytná.
Nejčastěji bývají poškozeny ploché střechy u panelových domů. Ale s poškozením střech se potýká také spousta majitelů starších rodinných domů. Existuje spousta příčin poškození – stáří materiálu, použití nevhodného materiálu, nekvalitně odvedená práce a podobně.
O rekonstrukci a opravu ploché střechy byste měla postarat specializovaná firma, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Díky odborné práci předejdete dalším problémům.

Zateplete vhodně svůj dům

Posted in Pro dům.

Vybrat správnou tepelnou izolaci Zlín není jen tak jednoduché. Správná izolace se vybírá podle toho, kam se umisťuje. Někdy se jí také říká izolační vata. Nic to však nemění na jejich funkci – zabraňují úniku tepla z oblastí s teplotními rozdíly, nejčastěji do exteriéru. Takže se vlastně jedná o izolační vrstvu od okolí. Nejčastěji se k těmto účelům používá skelná vata, extrudovaný polystyrén či kamenná vata.

Guestbook is loading comments...