NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

3 rozdíly mezi poplastovaným a pozinkovaným pletivem na plot

Posted in Zahrada.

Určitě si v tuto chvíli hledáte důvody, díky kterým si vyberete mezi pozinkovaným a poplastovaným pletivem. My pro Vás máme 3 stručné jednoduché důvody, díky kterým zjistíte, jaké pletivo je pro vás lepší a líp doplní dům nebo jinou stavbu.

1. rozdíl - odolnost

Je jasné, že poplastované pletivo nemůže být tolik odolné, jako z pozinku. Pokud tedy nepotřebujete vyloženě bránit svůj pozemek, poplast je ideál. S pozinkem sice dosáhnete větší odolnosti vůči povětrnostním podmínkám, ale zase takový rozdíl to není.

2. rozdíl - údržba

S pozinkem také budete muset počítat s tím, že po čase barva sleze a budete se o to muset nějak starat. Ale na druhou stranu, lepší se starat jednou za 5 let o plot a vhodně jím doplnit designově dům, než mít škaredý zelený poplasťák.

3. rozdíl - montáž

Poplast se kupuje nejčastěji, protože je lehčí a levnější. Takže cena stejně rozhoduje. Ale také se mnohem jednodušeji upevňuje a očkuje.

Co z toho plyne? Pokud chcete mít krásnější a dražší plot, nechejte si firmou postavit pozink. Jestli však stačí za levno vlastnoručně postavený plot, poplastované pletivo je jasná volba!

Guestbook is loading comments...