NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Kvalitní dřevo ze smrku

Posted in Exteriér.

Opravdu kvalitním stavebním materiálem je bezesporu dřevo. U nás v Česku navíc můžete sehnat speciální KVH hranoly, které jsou z kvalitního smrkového dřeva. Díky tomu, že je dřevo vysušené, tak má jiné vlastnosti než klasické dřevěné hranoly. KVH hranoly se suší až na 15 % vlhkosti. Poté se dřevo opracuje do tvaru hranolu, který můžete koupit v obchodech.

prkna

Jednotlivé hranoly můžete mezi sebou spojovat pomocí drážek, které má každý konec KVH hranolu. Stačí je k sobě slepit a působit na ně tlakem. Pokud si budete vybírat KVH hranol, tak v katalogu najdete 2 druhy kvality. Jedna je pohledová a druhá konstrukční. Jak již přívlastky napovídají, konstrukční typ na pohled nemusí být úplně pěkný. Ovšem vzhled neovlivňuje jeho vlastnosti. Může jít například změnu barvy apod. Oproti tomu pohledový typ je pěkný na pohled, takže se používá i do interiérů.

Guestbook is loading comments...