NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

V čem spočívá zasklení lodžií

Posted in Exteriér.

Pro ty, co bydlí v paneláku, je nutnost znát, co jsou lodžie a jaká je jejich funkce. Ale pokud to nevíte, my vám pomůžeme. Lodžie je systém zasklení balkonů panelových domů, čímže se dá využít balkon k více činnostem a nejste omezeni počasím či obdobím. Zasklení lodžií má několik výhod. Většinou se provádí v rámovém a bezrámovém systému. Výhody jsou...

Oprava ploché střechy, která bude mít konečně požadovaný efekt

Posted in Exteriér.

oprava ploche strechy

Zatékající plochá střecha dokáže pořádně otrávit život. Obzvláště pak pokud se tento problém nedaří odstranit ani sérií několika zdlouhavých a finančně náročných oprav. Chcete mít už od zatékající střechy konečně klid? Obraťte se na opravdové odborníky, jejichž oprava ploché střechy bude mít konečně dlouhodobý efekt.

Společnost Střechy 92 patří mezi nejzkušenější a nejúspěšnější poskytovatele střešních rekonstrukcí. Více než 800 zakázek napříč celou Českou republikou hovoří za vše, stejně tak reference spokojených zákazníků. Zástupci firmy vám zdarma vytvoří kalkulaci opravy a poskytnou nadstandardní poradenský servis. Svěřte opravu ploché střechy opravdovým expertům v tomto oboru a nebudete litovat.

Kované ploty vtisknou punc luxusu vaší zahradě

Posted in Exteriér.

kované ploty

Nádherné prvorepublikové vily mají s moderními rodinnými domy jedno společné – nadčasové kované ploty. Takový plot vtiskne i klasickému fasádnímu domu punc honosnosti. Hlavní výhodou kovaného plotu je jeho dlouhá životnost, díky čemuž vydrží i několik generací jako nový. V následujících řádcích se na kovaný plot podíváme podrobněji.

Kvalitní dřevo ze smrku

Posted in Exteriér.

Opravdu kvalitním stavebním materiálem je bezesporu dřevo. U nás v Česku navíc můžete sehnat speciální KVH hranoly, které jsou z kvalitního smrkového dřeva. Díky tomu, že je dřevo vysušené, tak má jiné vlastnosti než klasické dřevěné hranoly. KVH hranoly se suší až na 15 % vlhkosti. Poté se dřevo opracuje do tvaru hranolu, který můžete koupit v obchodech.

prkna

Guestbook is loading comments...