NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Plastová zatravňovací dlažba – řešení pro příjezdovou cestu domu

Posted in Exteriér.

Plastová zatravňovací dlažba

Podzim je deštivé období se špatným počasím. Jestliže se obáváte blátivých příjezdových cest či cest ke vchodovým dveřím, budete hledat vhodné řešení zpevnění této cesty. Jednou z možností je betonová pokládka, která však mnohým nevyhovuje svým vzhledem. V takovém případě je ideální možností plastová zatravňovací dlažba, která je stále populárnější. Pojďme se na ni v tomto článku podívat podrobněji.

Plastová zatravňovací dlažba slouží ke zpevnění povrchu pozemku, aniž byste přišli o přirozený vzhled trávníků. K výrobě dlažby se používá stoprocentní recyklovaný plast, který nenarušuje životní prostředí. Tráva v této dlažbě roste mnohem lépe než v betonové zatravňovací dlažbě.

Proč zvolit plastovou zatravňovací dlažbu?

Pokud se vám plastová zatravňovací dlažba líbí díky svému vzhledu, dáme vám ještě několik důvodů, proč do ní investovat.

Nosnost. Jednou z předností je vysoká nosnost zatravňovací dlažby. Nemusíte se bát na ni zaparkovat osobní, ba dokonce i nákladní automobil. K poškození určitě nedojde.

Odolnost a životnost. Plastová zatravňovací dlažba se pyšní také vysokou odolností proti UV záření a je odolná vůči náhlým teplotním změnám. Díky tomu vám vydrží na pozemku desítky let. Nemusíte se tak bát, že byste museli dlažbu po pár letech měnit.

Pružnost. K výrobě se používá pružný materiál, přičemž je udáváno, že je pružnost mnohem vyšší než u betonové dlažby.

Bezúdržbovost. Nemusíte dlažbu nijak speciálně udržovat. Pouze budete sekat trávu. To je jediná vaše práce, kterou s plastovou zatravňovací dlažbou budete mít.

Nízká cena. A pořizovací cena je v porovnání s betonovou dlažbou nižší.

Jestliže se vám plastová zatravňovací dlažba svými vlastnostmi zalíbila, potom do ní investujte. Jednou ze společností, která nabízí levnou a kvalitní dlažbu je Hakor s.r.o., špička ve svém oboru nejen pro Zlínský a Jihomoravský kraj.  

Guestbook is loading comments...