NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Výroba nábytku na míru

Posted in Interiér.

Jedním z trendů při zařizování bytu je současnosti nábytek s lesklým povrchem. Tento nábytek dodává interiéru nádech luxusu a modernosti. Na trhu je navíc k dostání velké množství barev či imitací dýhy, takže si vybere opravdu každý. Výroba nábytku s použitím lesklého materiálu se zaměřuje především na použití vhodného materiálu. Pro každé použití se totiž hodí jiný materiál. Mezi nejpoužívanější materiály patří například polyuretanový lak (PUR), Senosan či lesklá termofólie. Výhodou termofólie je možnost jejího použití i na plošně tvarované díly.

Výrobou nábytku na míru se věnuje firma Aretii, Která se pyšní tím, ze pro zajištění nejvyšší kvality výroby prochází jejich nábytek několikastupňovou výstupní kontrolou, používají výhradně značkové kování, vysoce kvalitní materiály a prověřené a spolehlivé dodavatele. Montáž provádí naši nejlepší zaměstnanci a nejvyšší kvalita je u této firmy standardem.

Guestbook is loading comments...