NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Konstrukce pro vaši střechu? Střešní vazníky!

Posted in Pro dům.

Moderní stavebnictví klade důraz nejen na kvalitu použitého materiálu, ale také na jeho efektivitu. Proto se dnes používají jako střešní konstrukce střešní vazníky, které se do popředí dostaly díky své variabilitě a efektivitě. Jakými dalšími výhodami vazníky vynikají?

Střešní vazníky šetří řezivo, s čímž jsou spojeny nižší náklady. Montáž je velmi rychlá a díky vysoké tuhosti je zajištěna dlouhá životnost. A v neposlední řadě se střešní vazníky mohou pyšnit nízkou hmotností. První vazníky se objevily před více než šedesáti lety. V té době byl však problém, že k jejich konstrukci jsou nezbytné manuální statické výpočty. Tyto konstrukce se začaly tedy rozšiřovat až s příchodem počítačů a programování. Díky modernímu softwaru projektanti navrhují vhodnou vazníkovou konstrukci, kompletní projektovou dokumentaci a také kalkulaci.

Guestbook is loading comments...