NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Stříkací pistole na malování - vymalování bez potřeby úklidu

Posted in Pro dům.

 

Stříkací pistole na malování

Pokud jste alespoň jednou malovali stěnu, určitě jste se setkali s problémy jako zbytečné kapky na zemi, kapky od otření nebo oprášení štětce na místech, na kterých si to nepřejete, Zbytečné a pracné umývání štětců, oblečení a dalších pomůcek k malování. Existují na malování stěn i přívětivější nástroje a časově úspornější. Například stříkací pistole na malování.

Servis vratových systémů

Posted in Pro dům.

Objednali jste si společnost, která Vám na Vaše přání zhotovila vrata či turniket a teď, když už je vše zaplaceno není po ní ani vidu ani slechu? Svépomocí to spravit nezvládnete a oprava by byla drahá potažmo byste museli zakoupit celý nový vratový systém?

Servis vratového systému Spedos

 

Na co se zaměřit při výběru vířivky?

Posted in Pro dům.

na co se zaměřit u vířivek

Chcete si konečně odpočinout v pohodlí domova. Zároveň se ale chcete vyhnout přelidněným wellness centrům a mít dostatek soukromí. Na bazén nemáte prostor a přesto byste si rádi dopřáli trošku relaxu pod masážními tryskami. Pak se nabízí ideální řešení ve formě vířivky.

Když pohodlí doma má své mouchy

Posted in Pro dům.

Pošlete všechen ten debilní hmyz jednoduše do řitě. Jak toho co nejefektivněji docílit uvnitř vaší domácí pohody, kterou tak chtějí narušit?

site_proti_hmyzu_Brno

 

Vybrat správná vrata je důležité

Posted in Pro dům.

Stejně jako si nikdo nepřeje, aby jeho domácí mazlíček měl nějaký ošuntělý pelech či boudu, je třeba se starat o mnohem hodnotnějšího mazlíčka, který uchovává pod kapotou své válce. Důvodů proč mí pořádnou garáž je několik.

Guestbook is loading comments...