NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Král mezi polykarbonáty

Posted in Pro dům.

Svět polykarbonátů žije v ustálených pořádcích. Nejlepší značky jsou již dávno zavedené a nevypadáto, že by přicházel na trh někdo další, kdo by dokázal jejich neotřesitenou pozicí aspoň trochu zamávat. Pokud jde o moravský trh, zde je monopolním využívání Lexanu, který se na mnoha místech stal názvem pro polykarbonátové desky jako takové. Co se týče cen, Lexan ceník je víceméně všude stejný a cena desek se pohybuje od 300 - 1000+ Kč.

Záleží samozřejmě na typu desek a jejich tloušťce. V porovnání s konkurencí nelze říct, že by co se ceny týče šlo o nějakou premíovější značku. Hodnoty jsou podobné napříč různými značkami a o to menší důvod mají uživatelé pro změnu z Lexanu. Pokud stavíte pergolu, nebo jste si ji stavět nechal a bylo na ní použito polykarbonátu zřejmě zjistíte, že i u vás je použit Lexan, protože jak říkáme, on je všude.

Guestbook is loading comments...