NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Na co se zaměřit při výběru vířivky?

Posted in Pro dům.

na co se zaměřit u vířivek

Chcete si konečně odpočinout v pohodlí domova. Zároveň se ale chcete vyhnout přelidněným wellness centrům a mít dostatek soukromí. Na bazén nemáte prostor a přesto byste si rádi dopřáli trošku relaxu pod masážními tryskami. Pak se nabízí ideální řešení ve formě vířivky.

 

Vířivka, ale samozřejmě nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Proto byste měli výběru té správné věnovat náležitou pozornost. Nejprve si položte základní otázky a poctivě si na ně odpovězte. Klidně chytněte do ruky tužku a papír a dejte se do psaní. Lépe si tak ujasníte vaše požadavky a budete mít lepší představu, co od vířivky vlastně požadujete.

 

Proč vířivku vůbec chcete?

Jako první si musíte ujasnit, proč vířivý masážní bazén chcete. Chcete v něm jen relaxovat po náročném dni? Nebo jen nevíte co s penězi a chcete být ještě víc “cool” před vaším sousedem?

 

Kdo ji bude používat a jakou velikost?

Budete v ní relaxovat společně s ženou a dětmi? Chcete pořádat zábavu s přáteli nebo ji využijete spíše jenom pro sebe? Podle toho zvažte, jestli budete potřebovat menší vířivku pro 2 osoby nebo naopak větší vířivku pro 4 a více osob.

 

Kam ji plánujete umístit?

Místo, kam vířivku chcete položit byste si měli  dobře promyslet. Mělo by být snadno dostupné a prostorné. Zároveň se snažte, abyste v místě vířivky měli dostatečné soukromí. Díky dostatečnému soukromí se tak maximálně uvolníte. Chcete mít vířivku vevnitř nebo naopak vířivku venku třeba na terase či zahradě? S vhodným místem souvisí i tvar vířivé vany. Kulatá, hranatá a nebo nějaký netradiční tvar?

 

Kolik za vířivku zaplatíte?

Nejdůležitější je především váš finanční rozpočet. Už nejlépe od začátku si ujasněte, kolik jste do relaxačního kousku ochotní investovat. Pokud si myslíte, že si tento luxus dopřejete za pár tisíc, tak jste na omylu. Počítejte s částkou od 100 000 Kč a více. V závislosti na vašich požadavcích se můžete dostat i k částce atakující milion korun. Velkou chybou je soustředit se pouze na pořizovací náklady. Přitom u některých kousků provozní náklady převýší samotnou hodnotu vířivky už za pár let! Nenechte se tedy zlákat pouze nízkou pořizovací cenou a zaměřte se i na pravidelné provozní náklady.

Guestbook is loading comments...