NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Palivové dřevo

Posted in Pro dům.

Součástí moderního bydlení jsou bezpochyby krbová kamna, která v současné době tvoří nejekologičtější a nejlevnější zdroj tepla. Nejen, že kamna produkují přirozené teplo, ale zároveň nemají dopad na životní prostředí. Když už si pořídíte kamna, musíte počítat s tím, že budete potřebovat palivové dřevo. Udělejte si zásoby dřeva ještě před tím, než přijde zima. Dřevo je palivo, které můžete uskladnit na suché místo. Vydrží poměrně dlouho, a jakmile ho budete potřebovat, stačí ho vytáhnout.

K dostání je palivové dřevo v nejrůznějších variantách. Můžete si koupit dřevo tvrdé, jako je buk, dub a bříza. V nabídce máte také dřevo měkké, a to smrk, borovice a modřín. Nabídka je opravdu pestrá a na své si přijde každý. Je pouze na vás, který typ topného dřeva potřebujete.

http://www.kbkrby.cz/Category/224-palivo-do-krbu.aspx

Guestbook is loading comments...