NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Servis vratových systémů

Posted in Pro dům.

Objednali jste si společnost, která Vám na Vaše přání zhotovila vrata či turniket a teď, když už je vše zaplaceno není po ní ani vidu ani slechu? Svépomocí to spravit nezvládnete a oprava by byla drahá potažmo byste museli zakoupit celý nový vratový systém?

Servis vratového systému Spedos

 

 

Tenhle problém by se Vám nemusel stát, kdybyste si společnost, která Vám zakázku vyhotovila pořádně ,,proklepli". Podívejme se společně na firmu Spedos, která se zabývá vraty a turnikety již od roku 1993. Své postavení jedničky na trhu by jistě nevydobila, kdyby jen něco namontovala a nechala tak, jak to je. Ne, společnost Spedos není jen firma, především je to partner, kterému záleží na tom, aby vše fungovalo jak má a své práce si cení víc, než rýžování peněz. Na svých internetových stránkách o servisu píše:

  • Provoz má nonstop celý rok, sedm dní v týdnu
  • Garantuje, že do 24 hodin Vám to prostě přijede spravit
  • největší servisní síť (50 lokací) v Čr a Sr

K tomu všemu si při zhotovení jakéhokoliv systému můžete dojednat preventivní prohlídky, které předchází tomu, aby se Vám dveře rozbily. Havarijní servis společnosti se nesoustředí pouze na zařízení firmy Spedos, ale i jiných firem jako Hormann, Crawford, Besam, Tormax, Came, Kaba a jiné. Společnost Spedos má za sebou přes 150 tisíc realizací a Vy jste minimálně automatickými dveřmi této společnosti procházeli xkrát. Proč se tedy s Vašimi problémy neobrátit na někoho, kdo jim rozumí, a na koho se obrací všichni ostatní? 

https://www.spedos.cz/servis/havarijni-servis

Guestbook is loading comments...