NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Stříkací pistole na malování - vymalování bez potřeby úklidu

Posted in Pro dům.

 

Stříkací pistole na malování

Pokud jste alespoň jednou malovali stěnu, určitě jste se setkali s problémy jako zbytečné kapky na zemi, kapky od otření nebo oprášení štětce na místech, na kterých si to nepřejete, Zbytečné a pracné umývání štětců, oblečení a dalších pomůcek k malování. Existují na malování stěn i přívětivější nástroje a časově úspornější. Například stříkací pistole na malování.

Časová úspora

 

Stříkací pistole na malování má několik výhod. Mezi jednu z nich patří i úspora času. Netýká se to jen samotného nátěru stěny, ale také samotné přípravy na malování. Samotná příprava jako zakrývání nábytku či podlahy je už pouze nepotřebnou rezervou. Díky tomu vám ušetří spoustu času na samotné organizování a reorganizování nábytku pod plachtu či jinou ochranu jako prevenci.

 

Stříkací pistole na malování nejen stěn

 

Stříkací pistole na malování je vhodná nejen pro malování omítkových stěn, ale také nábytku všech materiálů a to jako dřevěného, kovového, tak i plastového. Je možné natřít také i jiné plochy jako například podlahu či ploty.

 

Jak to funguje?

 

Stříkací pistole na malování má častokrát zabudované systémy, které napomáhají k přesnějším nátěrům případně k většímu rozprášení barvy. Jednou takovou technologií je například Paint-ZOOM, díky které samotný nátěr vypadá, jako by jej dělal profesionál. Jeho rozprostění a použití je zároveň rychlé, přesné a čisté. Dále má stříkací pistole nádržku, kterou naplníte před malováním. Ta je snadno omyvatelná a udržitelná. A díky právě injekčnímu systému se snadno dostanete na těžko dostupná a jinak problematická místa, kam by jste se nedostali se štětcem nebo válečkem. Oproti válečkům nebo štětcům má navíc přímější a uměrnější rozprostření barvy. Tím pádem ušetříte peníze nejen za barvu, ale také ušetříte čas i práci, kterou byste investovali do opětovného nátěru nedostatků nebo vynechávek. Stříkací pistole na malování je navíc vhodná i na jiné rovné povrchy jako cihla, obložení, stropy, beton, dřevo a další. Pro aplikování barvy stačí jen stisknout spoušť a malovat.

 

Se stříkací pistolí je to skutečně jednoduché na používání. Zároveň nechá takový výsledek, který je hodný investice do tohoto zařízení. Ušetří nejen peníze, ale i práci a čas, který byste využili například na náročné reorganizování nábytku.

 

Guestbook is loading comments...