NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Zima, teplo a izolace

Posted in Pro dům.

Letošní zima 2015 se nijak nevyznamenala. Žádný sníh, mrazy téměř neproběhly. Na jednu stranu zkáza pro všechny, co podnikají v horském turismu, na druhou stranu pro nás všechny možnost ušetřit na topení. Jak se ale připravit i na takovou zimu, kdy nebude průměrně 10 stupňů? Jednoduše. Izolací. Stále existují domy, které izolaci nepovažují za natolik důležitou. Ano, Izolace Zlín je sice investicí, ale pokud se nemíníte v několika dalších letech stěhovat, časem se vám opravdu vrátí. Izolace také není pouze proti chladu, pomáhá i v horku.

Ideálně udělaná izolace udržuje jednotné mikroklima v domě, tudíž když je příliš horko, nemělo by se to v domě nijak extrémně promítnout. Ve Zlíně je izolace velké téma, celá čtvrť baťových domků izolaci nemá a problémy jsou s povoleními, jelikož jsou domy památkou. Ale i tak je majitelé bojují za jejich izolaci.

Guestbook is loading comments...