NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Tvárnice

Posted in Pro dům.

Moderní trendy ve stavebnictví se ubírají jiným směrem a již se upouští od klasických cihel a začínají se používat tvárnice. Tento stavební prvek, který má ve své nabídce také společnost Hakor s.r.o., je charakteristický nejen širokým uplatněním, ale také nadstandardní tepelnou izolací a malou pracností. Vyznačují se také nízkou hmotností a maximální přesností.

Palivové dřevo

Posted in Pro dům.

Součástí moderního bydlení jsou bezpochyby krbová kamna, která v současné době tvoří nejekologičtější a nejlevnější zdroj tepla. Nejen, že kamna produkují přirozené teplo, ale zároveň nemají dopad na životní prostředí. Když už si pořídíte kamna, musíte počítat s tím, že budete potřebovat palivové dřevo. Udělejte si zásoby dřeva ještě před tím, než přijde zima. Dřevo je palivo, které můžete uskladnit na suché místo. Vydrží poměrně dlouho, a jakmile ho budete potřebovat, stačí ho vytáhnout.

Jak vybrat skleněné obklady do kuchyně?

Posted in Pro dům.

 

Obklady se dnes používají nejen v koupelnách, ale také v kuchyních. Obkládá se zejména stěna za kuchyňskou linkou. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu obkladů. Měli byste vybírat obklady dle stylu kuchyně a barvy kuchyňské linky. Velký důraz byste měli při výběru obkladů klást také na jejich údržbu. Je potřeba, aby vám jejich čištění dalo co nejméně práce.

Budete-li vybírat obklady do kuchyně, zaměřte se na materiály, které jsou vysoce odolné vůči teplu a vlhku. Jestliže není materiál dostatečně odolný, došlo by k jeho poškození. Velmi oblíbené jsou skleněné obklady do kuchyně, které slibují vysoký lesk a neměnnou barvou. Jsou odolné vůči chemickým faktorům a dalším nečistotám, které se produkují během vaření.

Skleněné obklady vnáší do kuchyně ojedinělý nádech. Sklo je symbolem luxusu a plní nároky na moderní bydlení. Používá se zejména kalené sklo, které je velmi odolné, má snadnou údržbu a je možné ho použít také za varnou deskou.

Sádrové profily

Posted in Pro dům.

Rozhodli jste se, že zrekonstruujete svůj dům? Chcete interiéru dodat elegantní nádech? Pak se zaměřte i na detaily, jako jsou sádrové profily. V současné době můžeme tyto profily rozdělit na několik dílčích kategorií – hladké, zdobené, kryty osvětlení, rozety, dekorace a konzoly. Všechny skupiny nabízí profily, které budou zdobit váš interiér. Táhnou se podél stěny, nejčastěji u stropu, ale není to podmínkou. Mohou se nacházet i v jiných dispozicích.

Nízkoenergetické domy

Posted in Pro dům.

Chcete mít prostorný rodinný dům, ve kterém si budete hrát s dětmi, aktivně pracovat či pouze odpočívat? Máte vysoké nároky a kladete důraz na praktičnost? Pak jsou pro vás jako stvořené nízkoenergetické domy, díky nimž můžete ušetřit až polovinu nákladů na vytápění. V zimě z domu neuniká teplo, ale v létě se v domě zase naopak drží příjemná teplota. V nízkoenergetickém domě nepoznáte průvan, který často vzniká při větrání, ale i přesto budete mít v interiéru neustále čerstvý vzduch.

Instalatérské práce Zlín

Posted in Pro dům.

Společnost Inpra, s.r.o. se zabývá instalatérskými prácemi, údržbou budov, rekonstrukcemi bytových jader, vody, topení a plynu. Instalatérské práce Zlín – montáže všeho druhu přes kotle, tlakové nádoby, solární systémy, tepelná čerpadla apod.

Guestbook is loading comments...