NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Vířivka na horách

Posted in Pro dům.

Po několika jízdách po sjezdovce je Vaše tělo promrzlé až na kost a každý sval trpí. Poté svléknete vše, co máte na sobě a ponoříte se do krychle plné vařící vody. V tu chvíli cítíte ten zvuk úlevy. Vaše tělo v totální pohodě a hlavu větrá čerstvý vánek z hor. Ano přesně tyto pocity zažíváte v horské whirlpoolce. Tento whirlpool druh je velmi rozšířený i v moderních aquaparcích a uživatelé si jej nemůžou vynachválit. Spojuje totiž dohromady jak zvýšenou tak sníženou teplotu pro tělesné orgány a tyto změny poté pomáhají tělo lépe regenerovat být připravený na změny počasí.

Údržba umělého trávníků

Posted in Pro dům.

Údržba umělého trávníků je nesmírně důležitou činností, jelikož tento povrch trpí znečištěním, vlivy počasí i okolního prostředí stejně, nebo v mnohých případech i více, než povrchy přírodní. K údržbě a renovaci takového povrchu je tedy vhodné přizvat si specializovanou firmu. Ta se postará o obnovení původního podložení, o vyčištění samotného povrchu i o jeho renovaci. Jsou však případy, kdy takový povrch musíš čistit i sám majitel a to například při každodenním odstraňování listí, plevele a jakýchkoliv jiných běžných nečistot. Každý týden je pak nutné povrchy vyčesat speciálním kartáčem, aby se vlákna znovu zpět narovnala a doplnil se i chybějící zásyp.

Čerpadla od Heliska.cz jsou kvalitní a máte servis 2 roky zdarma

Posted in Pro dům.

Na e-shopu si můžete objednat nejmodernější oběhová čerpadla s energetickou třídou A, které jde dokonce řídit přes LAN. Díky moderním technologiím můžete ovládat celý svůj dům pouze skrz mobilní telefon. Oběhová čerpadla mohou vést jak pitnou, tak užitkovou vodu – záleží čistě na vašich potřebách. Dokonce můžete vést i teplou vodu. V sortimentu pana Heliska.cz si vyberete kvalitní oběhová čerpadla na vodu, na která máte záruku a servisní lhůtu klasicky na 2 roky.

 

Komorové desky Lexan

Posted in Pro dům.

Jsou tepelně izolační stabilní desky s UV ochranou, vyráběné z vysoce kvalitního termoplastického materiálu - polykarbonátu LexanTM, optimálně řeší problémy ve stavebnictví, zemědělství a v jiných oblastech, kde je potřeba oddělit dvojí prostředí při zachování vysoké propustnosti světla a bez potřeby přímého výhledu. Kde se dají využít? Jako střešní světlíky výrobních a jiných hal, při zasklení a rekonstrukci kolmých stěn, na skleníky, zimní zahrady, verandy a mnoho dalších.

Nezapomeňte na brány a ploty!

Posted in Pro dům.

Domy, hřiště či jakékoliv jiné bez správného oplocení? V dnešní době sebevražda! Zloději číhají na každém rohu a soused je schopen se s vámi hádat o 1 cm pozemku. A když je kvalitní oplocení k dispozici za rozumnou cenu ve výborné kvalitě, tak proč ne? Rodinná firma je záruka lidského přístupu a kvalitně odvedené práce. Nechejte si navrhnout ploty u firmy DOBEŠ a rozhodně nebudete zklamáni.

Střešní vazníky

Posted in Pro dům.

Střešní vazníky používané dnes mají oproti těm z dřívější doby řadu nezaměnitelných výhod. Dnešní střešní vazníky nabízí zastřešení téměř jakéhokoliv půdorysu. Zastřešíte s nimi střechy sedlové, pultové, obloukové a bez problémů i jakékoliv jiné další. Jsou vhodné pro použití na rodinných i bytových domech, což jim ještě dodává na praktičnosti. Najdeme je také na halových objektech jako jsou zemědělské, průmyslové i sportovní objekty. Dají se použít pro sklady a přístřešky. Možností je v případě těchto střešních vazníků opravdu mnoho.

Guestbook is loading comments...