NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Presvetlite si dom

Posted in Pro dům.

Preniká do interiéru málo svetla? Chcete tento nedostatok efektívne vyriešiť? Potom nainštalujte do miestnosti svetlíky, ktoré vám zaistí dostatočný prísun svetla. Hodí sa do domov s plochou či mierne sklonenou strechou, do priemyselných hál, skladov, nákupných centier, zimných záhrad a podobne. Vďaka svetlíkom si môžete zvýšiť komfort bývania v miestnostiach, ktoré sú tmavé a hlboko zasadené. Svetlíky nachádza uplatnenie hlavne v miestnostiach s malými oknami.

Tvárnice

Posted in Pro dům.

Moderní trendy ve stavebnictví se ubírají jiným směrem a již se upouští od klasických cihel a začínají se používat tvárnice. Tento stavební prvek, který má ve své nabídce také společnost Hakor s.r.o., je charakteristický nejen širokým uplatněním, ale také nadstandardní tepelnou izolací a malou pracností. Vyznačují se také nízkou hmotností a maximální přesností.

Palivové dřevo

Posted in Pro dům.

Součástí moderního bydlení jsou bezpochyby krbová kamna, která v současné době tvoří nejekologičtější a nejlevnější zdroj tepla. Nejen, že kamna produkují přirozené teplo, ale zároveň nemají dopad na životní prostředí. Když už si pořídíte kamna, musíte počítat s tím, že budete potřebovat palivové dřevo. Udělejte si zásoby dřeva ještě před tím, než přijde zima. Dřevo je palivo, které můžete uskladnit na suché místo. Vydrží poměrně dlouho, a jakmile ho budete potřebovat, stačí ho vytáhnout.

Jak vybrat skleněné obklady do kuchyně?

Posted in Pro dům.

 

Obklady se dnes používají nejen v koupelnách, ale také v kuchyních. Obkládá se zejména stěna za kuchyňskou linkou. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu obkladů. Měli byste vybírat obklady dle stylu kuchyně a barvy kuchyňské linky. Velký důraz byste měli při výběru obkladů klást také na jejich údržbu. Je potřeba, aby vám jejich čištění dalo co nejméně práce.

Budete-li vybírat obklady do kuchyně, zaměřte se na materiály, které jsou vysoce odolné vůči teplu a vlhku. Jestliže není materiál dostatečně odolný, došlo by k jeho poškození. Velmi oblíbené jsou skleněné obklady do kuchyně, které slibují vysoký lesk a neměnnou barvou. Jsou odolné vůči chemickým faktorům a dalším nečistotám, které se produkují během vaření.

Skleněné obklady vnáší do kuchyně ojedinělý nádech. Sklo je symbolem luxusu a plní nároky na moderní bydlení. Používá se zejména kalené sklo, které je velmi odolné, má snadnou údržbu a je možné ho použít také za varnou deskou.

Sádrové profily

Posted in Pro dům.

Rozhodli jste se, že zrekonstruujete svůj dům? Chcete interiéru dodat elegantní nádech? Pak se zaměřte i na detaily, jako jsou sádrové profily. V současné době můžeme tyto profily rozdělit na několik dílčích kategorií – hladké, zdobené, kryty osvětlení, rozety, dekorace a konzoly. Všechny skupiny nabízí profily, které budou zdobit váš interiér. Táhnou se podél stěny, nejčastěji u stropu, ale není to podmínkou. Mohou se nacházet i v jiných dispozicích.

Nízkoenergetické domy

Posted in Pro dům.

Chcete mít prostorný rodinný dům, ve kterém si budete hrát s dětmi, aktivně pracovat či pouze odpočívat? Máte vysoké nároky a kladete důraz na praktičnost? Pak jsou pro vás jako stvořené nízkoenergetické domy, díky nimž můžete ušetřit až polovinu nákladů na vytápění. V zimě z domu neuniká teplo, ale v létě se v domě zase naopak drží příjemná teplota. V nízkoenergetickém domě nepoznáte průvan, který často vzniká při větrání, ale i přesto budete mít v interiéru neustále čerstvý vzduch.

Guestbook is loading comments...