NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Chata nábytek

Posted in Pro dům.

Chcete si užívat v přírodě na chatě a hledáte ideální vybavení interiéru? Interiér, ve kterém se nacházíte, i když jen sporadicky, by měl být příjemný nejen pro oko, ale být také pohodlný pro odpočinek po náročném dni.

Zahrada s štěpkovače

Posted in Exteriér.

Potřebujete se zbavit hromady větví, kterou máte na zahradě? Hledáte však vhodný stroj, který vám usnadní práci? Ideální volbou jsou štěpkovače, díky nimž můžete dřevní odpad zpracovat tak, abyste ho použili na topení. Štěpkovač je schopen drtit dřevní odpad na drobné větve, zpravidla 1 až 3 centimetrové kusy.

V současné době jsou na trhu k dostání štěpkovače založené na různých technologiích fungování. Můžete si koupit štěpkovač s pohonem spalovacím motorem, elektromotorem, vývodovou hřídelí, nebo si můžete koupit dokonce štěpkovač samojízdný. Jestliže si chcete koupit tento stroj, obraťte se na prodejce HITL, který má ve své bohaté nabídce štěpkovač všech těchto typů.

Palubky od Puidukody

Posted in Interiér.

Puidukoda, estonský podnik založený roku 1997, jeho hlavním zaměřením je zpracovávání dřeva. V České republice vznikla v březnu společnost Puidukoda CZ s.r.o. ve velkoobchodním a maloobchodním zastoupení společnosti Puidukoda OU z Estonska. Firma se zabývá výrobou a prodejem palubek a jiných hoblovaných produktů, které jsou vyráběny z kvalitního severského dřeva, převážně smrku, sibiřského modřínu a borovice.

Výroba nábytku na míru

Posted in Interiér.

Jedním z trendů při zařizování bytu je současnosti nábytek s lesklým povrchem. Tento nábytek dodává interiéru nádech luxusu a modernosti. Na trhu je navíc k dostání velké množství barev či imitací dýhy, takže si vybere opravdu každý. Výroba nábytku s použitím lesklého materiálu se zaměřuje především na použití vhodného materiálu. Pro každé použití se totiž hodí jiný materiál. Mezi nejpoužívanější materiály patří například polyuretanový lak (PUR), Senosan či lesklá termofólie. Výhodou termofólie je možnost jejího použití i na plošně tvarované díly.

Jak na rekonstrukci bytu?

Posted in Pro dům.

Jak na rekonstrukci bytu? Když se rozhodnete pro přestavbu svého bytu, je vhodné postupovat systematicky a velmi pečlivě nebo využít služeb firmy, která rekonstrukce bytů realizuje a pomůže vám.

Kalová čerpadla vám pomohou zmírnit škody

Posted in Zahrada.

Hledáte užitečného a nenahraditelného pomocníka, který vám ušetří spoustu práce na zahradě? Jedním z takových pomocníků je kalové čerpadlo, které využijete v mnoha situacích. Kalová čerpadla nachází uplatnění hlavně v období dešťů, kdy voda zatéká i do prostor, kde způsobuje škody. Můžete je tedy nainstalovat do zatopených sklepů, ale uplatnění najde také při zalévání zahrady dešťovou vodou či vypouštění vody z bazénů.

Guestbook is loading comments...