NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

O společnosti Aretti CZ, s.r.o

Posted in Pro dům.

Společnost Aretti CZ, s.r.o je stavebně-realizační firma, mezi jejíž specializaci patří rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader a také samotné dokončování interiérů hrubých staveb. Firma se realizacemi interiérů zabývá téměř 10 let a nabízí v tomto oboru komplexní služby. Při realizaci rekonstrukce je nejprve vytvořen návrh a vizualizace, vše ve spolupráci klienta s architektem tak, aby byla splněna veškerá klientova přání a požadavky. Následuje příprava veškeré potřebné dokumentace a povolení, aby bylo možno přejít k vlastní rekonstrukci. Na závěr firma zajistí úklid, takže rekonstruovaný interiér lze ihned používat.

Vitríny do měst i obchodů

Posted in Exteriér.

Je veľa účelov, ku ktorým slúži vitríny. Vitrína má hlavne funkciu informačnú. Jedná sa o zariadenie plochého tvaru na nohách. Niekedy môžete počuť, že sa o vitrínach hovorí ako o informačných tabuliach.

Kde koupit OSB desky levně?

Posted in Pro dům.

V současné době se k realizaci stěn, podlah a stropů používají často OSB desky. Jedná se o speciální desky, které jsou tvořené třemi vrstvami dřevních třísek, které jsou k sobě slepené. Tyto OSB desky levně nabízí společnost Hakor s.r.o., která snoubí vysokou kvalitu nabízeného zboží s nízkou cenou. Desky budete vybírat zejména podle vlastností, které vám nabízí, protože ne vždy uplatníte jednu tloušťku. Cena by měla být při výběru desek odsunuta až na druhé místo.

Nábytok z masívu je správná vol'ba

Posted in Pro dům.

Zháňate nábytok z masívu? Firma ROALHOLZ je slovenská firma so sídlom v Brumově, ktorá vznikla v roku 1995, kedy sa zamerala na produkciu nábytku z masívneho smrekového dreva. Dnes sa špecializujeme hlavne na nábytok detský a študentský. V jeho sortimente však nájdete ostatné typy nábytku postele, spálne, skrine, komody, sektorové zostavy a ďalšie. Nábytok ROALHOLZ je skladobný, jednoduchý, funkčný, a veľmi variabilný s moderným designom severského štýlu a dlhou životnosťou. Vybavuje tiež hotely a penzióny, a tak sa pýši profesionalitou.

Světlo v interiéru

Posted in Pro dům.

Nevíte jak si doma vytvořit osobité prostředí? Co třeba pomocí osvětlení interiéru! V dnešní době je na trhu široký výběr svítidel a vybírat si nemusíme jen podle účelnosti, ale také podle vzhledu, materiálu nebo způsobu údržby. Špatné osvětlení se může podepsat i na našem zdraví. Při výběru svítidel také zohledňujeme technické požadavky jako intenzita osvětlení, barva žárovky, mechanické řešení, stabilita, jednoduchost výměny žárovky a další. Čím více činností v místnosti provádíme, tím flexibilnější osvětlení potřebujeme. Většinou centrální lustr nestačí, a tak musíme interiér doplnit i lampami nebo bodovým osvětlením.

Guestbook is loading comments...