NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Vhodně zvolené omítky rozjasní každou místnost

Posted in Interiér.

Při rekonstrukci prostorů je důležitý výběr stavebního materiálu, který by měl splňovat jistá kritéria zdravotní nezávadnosti a směrnice kvality. Pokud materiál splňuje to co má, přichází na řadu vkus zákazníka. Mnoho materiálů je tvárných a při dobře odvedené práci se stávají i pěknou dekorací. Nejen tapety oživí místnost, ale i ruční omítky dokážou tyto požadavky splnit. Mezi další stavební materiály patří i sádra, která se nejnovější nanáší pomocí stroje. Ten současně nanáší i barvu, což velmi usnadní práci mistrem a výsledkem je krásný efekt. Trendy se sice mění každým rokem, ale kvalitní práce zůstává v módě po celou dobu.

Plechové dveře udělají z vašeho domu nedobytnou pevnost

Posted in Pro dům.

Můj dům - můj hrad. Toto české přísloví asi znáte. Ale opravdu věnujete veškerou pozornost tomu, avy váš dům byl opravdu tím hradem? Myslím tím hlavně v rámci bezpečnosti. Například takové dveře. Dveře nás chrání před okolím, před vandaly a uzavírají nás v naší bezpečnostní schránce našich obydlí. Přirozeně potřebujeme vlastní útočiště, ve kterém se přeci cítíme jistější. Naše teritorium si můžeme ubránit několika způsoby. Zvolit si ale pořádně bytelné plechové dveře je jedna z nejlepších variant.

Do samotného bytu se zrovna esteticky moc nehodí, nicméně se nabízí jejich instalace například do vstupu do garáže, vstupu na dvorek nebo do sklepa. Dveře pak zcela jistě ubrání vandaly i zloděje dostatečným odporem.

Tradice mizejí

Posted in Exteriér.

štukatérstvíZvyky tradičních řemesel upadají. Urbanizace, globalizace a další moderní trendy zajistili, že se lidé čím dál více stěhují do měst, pracují v kanceláři za počítačem a zájem mezi mladými lidmi o řemeslné obory je minimální. Naštěstí lidí stále udržují prvky z minulosti a chtějí památku na naše předky zachovat. Proto štukatéři, kteří zachovávají historický ráz budov, stále mají dost práce.

O společnosti Aretti CZ, s.r.o

Posted in Pro dům.

Společnost Aretti CZ, s.r.o je stavebně-realizační firma, mezi jejíž specializaci patří rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader a také samotné dokončování interiérů hrubých staveb. Firma se realizacemi interiérů zabývá téměř 10 let a nabízí v tomto oboru komplexní služby. Při realizaci rekonstrukce je nejprve vytvořen návrh a vizualizace, vše ve spolupráci klienta s architektem tak, aby byla splněna veškerá klientova přání a požadavky. Následuje příprava veškeré potřebné dokumentace a povolení, aby bylo možno přejít k vlastní rekonstrukci. Na závěr firma zajistí úklid, takže rekonstruovaný interiér lze ihned používat.

Vitríny do měst i obchodů

Posted in Exteriér.

Je veľa účelov, ku ktorým slúži vitríny. Vitrína má hlavne funkciu informačnú. Jedná sa o zariadenie plochého tvaru na nohách. Niekedy môžete počuť, že sa o vitrínach hovorí ako o informačných tabuliach.

Guestbook is loading comments...