NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Kované ploty vtisknou punc luxusu vaší zahradě

Posted in Exteriér.

kované ploty

Nádherné prvorepublikové vily mají s moderními rodinnými domy jedno společné – nadčasové kované ploty. Takový plot vtiskne i klasickému fasádnímu domu punc honosnosti. Hlavní výhodou kovaného plotu je jeho dlouhá životnost, díky čemuž vydrží i několik generací jako nový. V následujících řádcích se na kovaný plot podíváme podrobněji.

Vazníky jsou základ

Posted in Pro dům.

Bydlení v podkroví je svým způsobem unikátní a některé domácnosti jsou nuceny bydlet ve ztísněném horním patře díky starším stavbám, které měly původně jiný účel. A jelikož zásob dřeva bude stále ubývat, tak ubývá kvalitního materiálu. Pokud patříte mezi ty, co budou bydlet přímo pod střechou, stačí se rozhodnout mezi vazníky a krovy a o zbytek se postará firma Střechy92. Široké množství nabídky materiálu a zpracování dělá z této firmy absolutní špičku. Potřebujete krov opracovaný na stroji CNC? Není problém! Střechy92 také poskytují to nejlepší nařadí pro klempíře!

Výběr nové střechy

Posted in Pro dům.

Vybíráte novou střechu? Toužíte po střešní terase či zahradě? Líbí se vám ploché střechy? Jaké jsou její výhody a nevýhody? Plochá střecha představuje speciální typ střešní konstrukce, který je stále oblíbenější. Staré ploché střechy jsou odsuzovány kvůli jejich poruchovosti a oprava ploché střechy byla žádoucí. Ale dnes se k realizaci těchto střech používají kvalitní materiály, díky nimž je střecha bezporuchová.
Ploché střechy se objevují v moderní architektuře hlavně městského prostředí. Tuto střechu je možné rozdělit na pochůznou, kde je možný trvalý pohyb osob, a nepochůznou, kde se vstupuje pouze za účelem údržby. Ploché střechy je možné podle konstrukce rozdělit na tři skupiny – jednoplášťové, dvouplášťové a víceplášťové.

Vířivka na horách

Posted in Pro dům.

Po několika jízdách po sjezdovce je Vaše tělo promrzlé až na kost a každý sval trpí. Poté svléknete vše, co máte na sobě a ponoříte se do krychle plné vařící vody. V tu chvíli cítíte ten zvuk úlevy. Vaše tělo v totální pohodě a hlavu větrá čerstvý vánek z hor. Ano přesně tyto pocity zažíváte v horské whirlpoolce. Tento whirlpool druh je velmi rozšířený i v moderních aquaparcích a uživatelé si jej nemůžou vynachválit. Spojuje totiž dohromady jak zvýšenou tak sníženou teplotu pro tělesné orgány a tyto změny poté pomáhají tělo lépe regenerovat být připravený na změny počasí.

Údržba umělého trávníků

Posted in Pro dům.

Údržba umělého trávníků je nesmírně důležitou činností, jelikož tento povrch trpí znečištěním, vlivy počasí i okolního prostředí stejně, nebo v mnohých případech i více, než povrchy přírodní. K údržbě a renovaci takového povrchu je tedy vhodné přizvat si specializovanou firmu. Ta se postará o obnovení původního podložení, o vyčištění samotného povrchu i o jeho renovaci. Jsou však případy, kdy takový povrch musíš čistit i sám majitel a to například při každodenním odstraňování listí, plevele a jakýchkoliv jiných běžných nečistot. Každý týden je pak nutné povrchy vyčesat speciálním kartáčem, aby se vlákna znovu zpět narovnala a doplnil se i chybějící zásyp.

Čerpadla od Heliska.cz jsou kvalitní a máte servis 2 roky zdarma

Posted in Pro dům.

Na e-shopu si můžete objednat nejmodernější oběhová čerpadla s energetickou třídou A, které jde dokonce řídit přes LAN. Díky moderním technologiím můžete ovládat celý svůj dům pouze skrz mobilní telefon. Oběhová čerpadla mohou vést jak pitnou, tak užitkovou vodu – záleží čistě na vašich potřebách. Dokonce můžete vést i teplou vodu. V sortimentu pana Heliska.cz si vyberete kvalitní oběhová čerpadla na vodu, na která máte záruku a servisní lhůtu klasicky na 2 roky.

 

Guestbook is loading comments...