NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Výroba nábytku na míru

Posted in Interiér.

Jedním z trendů při zařizování bytu je současnosti nábytek s lesklým povrchem. Tento nábytek dodává interiéru nádech luxusu a modernosti. Na trhu je navíc k dostání velké množství barev či imitací dýhy, takže si vybere opravdu každý. Výroba nábytku s použitím lesklého materiálu se zaměřuje především na použití vhodného materiálu. Pro každé použití se totiž hodí jiný materiál. Mezi nejpoužívanější materiály patří například polyuretanový lak (PUR), Senosan či lesklá termofólie. Výhodou termofólie je možnost jejího použití i na plošně tvarované díly.

Jak na rekonstrukci bytu?

Posted in Pro dům.

Jak na rekonstrukci bytu? Když se rozhodnete pro přestavbu svého bytu, je vhodné postupovat systematicky a velmi pečlivě nebo využít služeb firmy, která rekonstrukce bytů realizuje a pomůže vám.

Kalová čerpadla vám pomohou zmírnit škody

Posted in Zahrada.

Hledáte užitečného a nenahraditelného pomocníka, který vám ušetří spoustu práce na zahradě? Jedním z takových pomocníků je kalové čerpadlo, které využijete v mnoha situacích. Kalová čerpadla nachází uplatnění hlavně v období dešťů, kdy voda zatéká i do prostor, kde způsobuje škody. Můžete je tedy nainstalovat do zatopených sklepů, ale uplatnění najde také při zalévání zahrady dešťovou vodou či vypouštění vody z bazénů.

Presvetlite si dom

Posted in Pro dům.

Preniká do interiéru málo svetla? Chcete tento nedostatok efektívne vyriešiť? Potom nainštalujte do miestnosti svetlíky, ktoré vám zaistí dostatočný prísun svetla. Hodí sa do domov s plochou či mierne sklonenou strechou, do priemyselných hál, skladov, nákupných centier, zimných záhrad a podobne. Vďaka svetlíkom si môžete zvýšiť komfort bývania v miestnostiach, ktoré sú tmavé a hlboko zasadené. Svetlíky nachádza uplatnenie hlavne v miestnostiach s malými oknami.

Tvárnice

Posted in Pro dům.

Moderní trendy ve stavebnictví se ubírají jiným směrem a již se upouští od klasických cihel a začínají se používat tvárnice. Tento stavební prvek, který má ve své nabídce také společnost Hakor s.r.o., je charakteristický nejen širokým uplatněním, ale také nadstandardní tepelnou izolací a malou pracností. Vyznačují se také nízkou hmotností a maximální přesností.

Palivové dřevo

Posted in Pro dům.

Součástí moderního bydlení jsou bezpochyby krbová kamna, která v současné době tvoří nejekologičtější a nejlevnější zdroj tepla. Nejen, že kamna produkují přirozené teplo, ale zároveň nemají dopad na životní prostředí. Když už si pořídíte kamna, musíte počítat s tím, že budete potřebovat palivové dřevo. Udělejte si zásoby dřeva ještě před tím, než přijde zima. Dřevo je palivo, které můžete uskladnit na suché místo. Vydrží poměrně dlouho, a jakmile ho budete potřebovat, stačí ho vytáhnout.

Guestbook is loading comments...