NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Na co se zaměřit při výběru vířivky?

Posted in Pro dům.

na co se zaměřit u vířivek

Chcete si konečně odpočinout v pohodlí domova. Zároveň se ale chcete vyhnout přelidněným wellness centrům a mít dostatek soukromí. Na bazén nemáte prostor a přesto byste si rádi dopřáli trošku relaxu pod masážními tryskami. Pak se nabízí ideální řešení ve formě vířivky.

Když pohodlí doma má své mouchy

Posted in Pro dům.

Pošlete všechen ten debilní hmyz jednoduše do řitě. Jak toho co nejefektivněji docílit uvnitř vaší domácí pohody, kterou tak chtějí narušit?

site_proti_hmyzu_Brno

 

Vybrat správná vrata je důležité

Posted in Pro dům.

Stejně jako si nikdo nepřeje, aby jeho domácí mazlíček měl nějaký ošuntělý pelech či boudu, je třeba se starat o mnohem hodnotnějšího mazlíčka, který uchovává pod kapotou své válce. Důvodů proč mí pořádnou garáž je několik.

Trend stavět si všechno sám

Posted in Pro dům.

Dřív si velkou část práce a to zvláště na vesnicích dělali sami lidé, aniž by na to potřebovali nějaké řemeslníky. Dnes se z tohoto stává trend. Jestli je to lepší osobní pocit z toho, že si to dotyčný udělal sám nebo tam stále hraje roli faktor jako dříve a sice že je to prostě o moc levnější způsob jak mít danou věc, kterou potřebujeme / chceme.

Guestbook is loading comments...