NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Vybrat správná vrata je důležité

Posted in Pro dům.

Stejně jako si nikdo nepřeje, aby jeho domácí mazlíček měl nějaký ošuntělý pelech či boudu, je třeba se starat o mnohem hodnotnějšího mazlíčka, který uchovává pod kapotou své válce. Důvodů proč mí pořádnou garáž je několik.

Trend stavět si všechno sám

Posted in Pro dům.

Dřív si velkou část práce a to zvláště na vesnicích dělali sami lidé, aniž by na to potřebovali nějaké řemeslníky. Dnes se z tohoto stává trend. Jestli je to lepší osobní pocit z toho, že si to dotyčný udělal sám nebo tam stále hraje roli faktor jako dříve a sice že je to prostě o moc levnější způsob jak mít danou věc, kterou potřebujeme / chceme.

Potřebujete novou střechu? Zkuste trapézové plechy

Posted in Pro dům.

Musíte pokaždé když prší musíte přemístit z obýváku do jiného pokoje a pohovku vyměnit za kýble, aby do nich mohl kapat voda přes tu díru v pár desítek let staré střeše? Možná je na čase se konečně vrhnout do rekonstrukce střechy. Čím dál oblíbenější variantou je použití trapézových plechů na střechu. Jsou vyráběné z kvalitní oceli, která je následně různě upravená (třeba pozinkovaná). Kromě použití k zastřešení vašeho domu, si najdou uplatnění trapézové plechy i u zastřešení průmyslových hal, přístřešků, garáží nebo také k opláštění různých budov.

Vybírat stínící techniku není nijak náročné

Posted in Pro dům.

Při výstavbě novostavby hodně lidí přemýšlí i nad tím, jakým způsobem stínit okenice domu, ale nejen je. Stínící technika Brno vám nabídne asi všechny možnosti, které jsou vhodné a napadnou vás. Každá má samozřejmě nějakou svoji výhodu, ale také specifické využití. Není to tedy tak, že by snad byla potřeba jakkoliv složitě vybírat z několika druhů a typů stínění.

4 důvody proč zvolit spotřebiče z nerezu

Posted in Interiér.

Chystáte se na rekonstrukci nebo stavbu nového domu? Tak to se musíte rozhodnout nad tím jak si vybavíte ložnici, obývací pokoj, koupelnu apod. Musíte podstoupit to těžké rozhodování jestli použít pořádný nábytek z masivu nebo si naopak vystačíte s levnější variantou a sáhnete po dřevotřísce. Dále přichází na řadu kuchyň, kterou určitě nepodceňte nebojte se investovat do kvalitních materiálů a spotřebičů z nerezu. My vám dnes ukážeme 3 důvody proč zvolit právě nerezové spotřebiče.

Guestbook is loading comments...