NAZDAR BAZAR!

Kutilové všech zemí, spojte se... Tady poradíme všem mamínkám, tatínkům a jiným špekulantům, kteří místo toho, aby něco pořádně dělali, tak serfují na netu a hledají nejjednodušší řešení. Ano, to jste právě Vy! Nebo ne? Já nevím...

Potřebujete novou střechu? Zkuste trapézové plechy

Posted in Pro dům.

Musíte pokaždé když prší musíte přemístit z obýváku do jiného pokoje a pohovku vyměnit za kýble, aby do nich mohl kapat voda přes tu díru v pár desítek let staré střeše? Možná je na čase se konečně vrhnout do rekonstrukce střechy. Čím dál oblíbenější variantou je použití trapézových plechů na střechu. Jsou vyráběné z kvalitní oceli, která je následně různě upravená (třeba pozinkovaná). Kromě použití k zastřešení vašeho domu, si najdou uplatnění trapézové plechyi u zastřešení průmyslových hal, přístřešků, garáží nebo také k opláštění různých budov.

Vybírat stínící techniku není nijak náročné

Posted in Pro dům.

Při výstavbě novostavby hodně lidí přemýšlí i nad tím, jakým způsobem stínit okenice domu, ale nejen je. Stínící technika Brno vám nabídne asi všechny možnosti, které jsou vhodné a napadnou vás. Každá má samozřejmě nějakou svoji výhodu, ale také specifické využití. Není to tedy tak, že by snad byla potřeba jakkoliv složitě vybírat z několika druhů a typů stínění.

4 důvody proč zvolit spotřebiče z nerezu

Posted in Interiér.

Chystáte se na rekonstrukci nebo stavbu nového domu? Tak to se musíte rozhodnout nad tím jak si vybavíte ložnici, obývací pokoj, koupelnu apod. Musíte podstoupit to těžké rozhodování jestli použít pořádný nábytek z masivu nebo si naopak vystačíte s levnější variantou a sáhnete po dřevotřísce. Dále přichází na řadu kuchyň, kterou určitě nepodceňte nebojte se investovat do kvalitních materiálů a spotřebičů z nerezu. My vám dnes ukážeme 3 důvody proč zvolit právě nerezové spotřebiče.

3 rozdíly mezi poplastovaným a pozinkovaným pletivem na plot

Posted in Zahrada.

Určitě si v tuto chvíli hledáte důvody, díky kterým si vyberete mezi pozinkovaným a poplastovaným pletivem. My pro Vás máme 3 stručné jednoduché důvody, díky kterým zjistíte, jaké pletivo je pro vás lepší a líp doplní dům nebo jinou stavbu.

Král mezi polykarbonáty

Posted in Pro dům.

Svět polykarbonátů žije v ustálených pořádcích. Nejlepší značky jsou již dávno zavedené a nevypadáto, že by přicházel na trh někdo další, kdo by dokázal jejich neotřesitenou pozicí aspoň trochu zamávat. Pokud jde o moravský trh, zde je monopolním využívání Lexanu, který se na mnoha místech stal názvem pro polykarbonátové desky jako takové. Co se týče cen, Lexan ceník je víceméně všude stejný a cena desek se pohybuje od 300 - 1000+ Kč.

V čem spočívá zasklení lodžií

Posted in Exteriér.

Pro ty, co bydlí v paneláku, je nutnost znát, co jsou lodžie a jaká je jejich funkce. Ale pokud to nevíte, my vám pomůžeme. Lodžie je systém zasklení balkonů panelových domů, čímže se dá využít balkon k více činnostem a nejste omezeni počasím či obdobím. Zasklení lodžií má několik výhod. Většinou se provádí v rámovém a bezrámovém systému. Výhody jsou...

Guestbook is loading comments...